Select Page

TIKLA Poker Oyna

Tanıtım Giriş:

Sevgili üyelerimiz, misafirlerimiz… Şimdi sizlere hem cep telefonlarından, hemde bilgisayarlardan rahatlıkla poker oynaya bileceğiniz bir poker oyununu tanıtacağım…

Geliştirmiş olduğumuz texas holdem poker oyunu yeni nesil dil kodlamaları ile geliştirilmiş olup sizler için en kolay oynanabilir bir texas holdem poker oyunu olmuştur. Sizler için geliştirdiğimiz bu Poker Oyunu aynı zamanda çanak özelliğine sahiptir.

Çanak Sistemi :

ÇeneSiz Texas Holdem Poker Oyunundaki çanak sisteminden sizlere biraz bahsedeceğim… Çanak Poker in çalışma mantığı şu şekilde işlemektedir. Yerdeki kazanılan pottan sistem %2 kesinti yapmaktadır. Bu Yaptığı kesintinin %1 ini sistem kendisine alıp, diğer %1 ini ise çanağa biriktirmektedir.

Çenesiz Texas Holdem Poker Oyna da çanak kırıp, çanaktaki biriken parayı alabilmeniz için Kare, Sıralı Floş Gibi Büyük Eller ile kazanmış olmanız gerekiyor. Bu Ellerden biri ile oyunu kazanırsanız texas holdem poker oyna daki çanak kırılır ve içindeki biriken parayı da alırsınız..

Hi-Lo Oyunu :

ÇeneSiz Texas Holdem Poker Oyna‘da çeşitli oyunlarımızın yanı sıra Hi-Lo oyunumuzda mevcuttur. Hi-Lo oyunumuz ise ÇeneSiz Texas Holdem Poker Oynarken el sırası beklediğiniz esnada sol alt tarafta bulunan kurpiyer Sohbetinde açılır ve büyük küçük tahminlerinizin her doğruluğunda size çip verir. Bu sayede hem Çip sıkıntısı yaşamazsınız hemde oyun oynarken el bekleme esnasında canınız sıkılmaz..

Mimari Yapısı :

Sizler için geliştirmiş olduğumuz Çenesiz Texas Holdem Poker Oyna‘ya Her türlü platformdan erişiminizi sağladık, Sistemimizin çalıştığı platformlar hakkındada sizlere detaylı bilgi, resim, video ve dökümanlar aktarmak istiyorum..

ÇeneSiz Texas Holdem Poker Oyunu Html5 arayüz olduğundan hem bilgisayardan, hemde cep telefonları ve tabletlerden rahatlıkla oynanabilir. Cep telefonu ve tapletler için sizlere 2 seçenek birden sunduk. İsterseniz ÇeneSiz Texas Holdem Poker Oyna‘yı web tarayıcısından oynayın. İsterseniz de ios veyahut android ÇeneSiz Poker Oyna‘yı kurup oynaya bilirsiniz….

Uygulamalarımız ve web tarayıcısı sistemimiz sizler için en kolay kullanıma sunulmuştur. Sizler Poker Oynarken bizler sizler için en iyisini sunmaya devam edeceğiz.

Poker Nasıl Oynanır?

Sevgili misafirlerimiz; çeşitli poker oyunları mevcuttur bizim size sunduğumuz Texas Holdem Poker Oyna oyunudur..

Şimdi sizlere birazda sistemimizin mimari yapısından bahsedeceğim; sevgili oyuncularımız sistemimizin mimari yapısı dünyada bir ilk diyebiliriz. Sistemimizi kodlarken kullanmış olduğumuz teknolojiyi dünya çapında ilk defa bizim kullandığımızın farkına vardık.

Çeşitli araştırmalarımızda piyasada Bulunan Texas Holdem Poker Oyna oyununu Flash Teknolojisi ile ve html5 Canvas Teknolojisi ile kodlanmıştır. Bizim Texas Holdem Poker Oyna oyununda kullanmış olduğumuz teknolojiyi daha önceden kullananla karşılaşmadık.

Tecrübe :

Peki biz nasıl bir teknoloji uyguladık?; Sevgili oyuncularımız bizim kullanmış olduğumuz teknoloji Html5 in ham halidir. Canvas ve çeşitli materyaller kullanılmamıştır. Animasyon larımızın tamamını Html5, css3, js gibi teknolojiler ile kodladık.

Bizim kullandığımız teknolojiler, geleceğin teknolojisini belirleyen Google, Apple Gibi firmaların önerdiği teknolojilerdir. Bizler Google ve Apple gibi büyük teknoloji devi firmaların bizlere önerdiği ve önereceği yolda yürümeye ve sizlere her zaman kaliteli bilgisayar ve telefon programları ve oyunları sunmaya devam edeceğiz…

Dikkat edilmesi Gerekenler :

Siz Oyuncularımıza sunduğumuz Çenesiz Texas Holdem Poker Oyununu sizlerin isteği ve kolay kullanımı doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz. Lütfen bu konuda bizlerle iletişim kurmaktan kaçınmayın…

Poker Nasıl Oynanır?; Sevgili oyuncularımız sizler için çektiğimiz video da poker oyna oyununun nasıl oynandığını izleyebilirsiniz.. Aynı zamanda Texas Holdem Poker nasıl oynanır? içeriğimizdende el sıralamalarını ve oyun kurallarını öğrenebilirsiniz.. Şimdi oyun zamanı lütfen sizde hızlı ve seri bir Poker Oynamak istiyorsanız hemen Oyunumuza giriş yapın…. www.cenesiz.com sizlere daha iyilerini sunmaktan mutlu ve gururlu…

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OYUNLARIMIZ

Son Eklenenler

Son Yorumlar

Yazarlarımız

Bizi Takip Et

Son Yorumlar

Recent Videos

Loading...