Oyunlar

Texas Hold’em Poker Gizlilik Politikası

Oyun Şirketi Kariyer
Gizlilik Politikası
Bu Gizlilik Politikası 25 Mayıs 2018 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Giriş
CeneSiz Poker web ve mobil cihazlar için sosyal oyunları geliştirir ve yayınlar (“Servis”). Bu Gizlilik Politikasında, “CeneSiz Poker”, bağlı ortaklıklar, ana şirketler, ortak girişimler ve ortak mülkiyet altındaki diğer kurumsal varlıklar anlamına gelecektir, CeneSiz Poker Ltd. ve “Bağlı Kuruluşları” anlamına gelir. Ayrıca CeneSiz Poker’ya “biz” veya “biz” olarak da başvurabiliriz.

CeneSiz Poker, kullanıcılarının gizliliğini korumayı ve onlara daha iyi bir sosyal oyun deneyimi (“kullanıcılar” veya “siz”) sağlamayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası, CeneSiz Poker’nın her türlü CeneSiz Poker oyun veya uygulamasıyla bağlantılı olarak sağladığınız bilgileri oyun oynarken, Hizmetlerimiz, ürünlerimizden herhangi birine eriştiğinizde nasıl yönetdiğini, topladığını, depoladığını, paylaştığını, kullandığını, kullanmasını ve korumasını size bildirmek amacıyla oluşturulmuştur. CeneSiz cenesiz.com tarafından sağlanan içerik, CeneSiz cenesiz.com ve / veya diğer alanlar.

Bu Gizlilik Politikası, oyunlarımızı her oynadığınızda veya diğer ürünlerimiz, hizmetlerimiz, içeriklerimiz, CeneSiz cenesiz.com ve / veya CeneSiz Poker tarafından sağlanan diğer hizmet alanlarımıza “Hizmetler” olarak anılan her türlü erişim için geçerlidir. Bu Gizlilik Politikası:

Hangi bilgileri topluyoruz, nasıl topluyoruz?
Bu bilgiyi nasıl kullanıyoruz ve kimlerle paylaşıyoruz?
Bu bilgi ve iletişim araçlarına nasıl erişip güncelleyebileceğiniz
Çocukların gizliliğini nasıl koruruz
Sizin hakkınızda sakladığımız ve paylaştığımız bilgileri nasıl koruyoruz?
Hizmet’i kullanarak, bu Gizlilik Politikasında belirtilen bilgilerinizin toplanmasını, ifşa edilmesini, depolanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz. CeneSiz Poker’nın bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasında açıklanan yollarla toplamasını, saklamasını, kullanmasını veya paylaşmasını istemiyorsanız, CeneSiz Poker’nın oyunlarını oynamayın ya da Hizmetlerimizi kullanmamalısınız. CeneSiz Poker zaman zaman Gizlilik Politikasını değiştirebilir ve CeneSiz Poker değişiklikleri için düzenli olarak Gizlilik Politikasına başvurmanızı tavsiye eder.

Kişisel bilgileri, doğrudan pazarlama amaçlı olarak üçüncü taraflarla paylaşmayız, aksi takdirde bu tür bir açıklamayı olumlu bir şekilde kabul etmedikçe, sitelerin birinde bir çekilişe veya başka bir promosyona katılan üçüncü taraflardan bilgi almak için “dahil olmayı” tercih ederiz. Kişisel bilgilerinizi pazarlama amaçlı olarak üçüncü bir tarafla paylaşmamızı isterseniz, bilgileri yalnızca üçüncü taraflarla (hizmet sağlayıcılarımız dışında) paylaşmadığımızdan, söz konusu tanıtımla ilgili bilgileri paylaşacağız. sürekli olarak

Kişisel bilgilerinizin doğrudan pazarlamada üçüncü bir tarafça kullanılmasını önlemek için, sitelerimizden birinde kişisel bilgi sağladığınızda bu tür kullanımları tercih etmeyin.

 Bazı yargı bölgelerindeki kullanıcılar, kendileri hakkında tutulan kişisel bilgilere erişim hakkına sahiptir. Erişim hakkınız yürürlükteki yasalara uygun olarak kullanılabilir.

Topladığımız Bilgiler ve Nasıl Toplanıyoruz?
CeneSiz Poker, Kişisel Bilgilerini sadece bir veya daha fazla işlevini ve faaliyetlerini yerine getirmek için gerekli ölçüde toplar ve bunu sadece adil ve makul yollarla yapar. Genel olarak Kişisel Bilgileri doğrudan Kişisel Bilgilerin ilişkili olduğu bireyden toplayacağız, ancak bazı durumlarda (aşağıda belirtildiği gibi) üçüncü taraf bir kaynaktan bilgi toplamak için gerekli olabilir.

Sosyal Ağlar (Facebook gibi) İçeren Üçüncü Taraf Uygulamalardan Aldığımız Bilgiler
CeneSiz Poker’nın oyunlarını oynarsanız veya bağlı diğer üçüncü taraf uygulamalardaki diğer Hizmetlerimizden herhangi birine erişirseniz veya Hizmetlerimizi Facebook gibi sosyal ağlar da dahil olmak üzere üçüncü taraf uygulamalarına bağlarsanız, CeneSiz Poker üçüncü tarafın sağlayıcısından sizin hakkınızda belirli bilgileri alabilir. uygulama. Aldığımız bilgiler, çalmakta olduğunuz CeneSiz Poker oyununa, üçüncü taraf uygulamasına, gizlilik ayarlarınıza ve varsa, arkadaşlarınızın üçüncü taraf uygulamasındaki gizlilik ayarlarına bağlıdır.

Örneğin, CeneSiz Poker, bağlı üçüncü taraf uygulamasının sağlayıcısı tarafından paylaşılan aşağıdaki bilgilerin bir kısmını veya tümünü toplayabilir ve depolayabilir:

adınız ve soyadınız;
profil resminiz veya URL’si;
adınız ve profil fotoğrafınız gibi herkese açık bilgilerle ilişkilendirilebilecek kullanıcı kimlik numaranız (Facebook kimlik numaranız gibi);
Kullanıcı ID numarası ve arkadaşlarınızın diğer genel verileri;
kaydolduğunuzda bu üçüncü taraf uygulamasına verdiğiniz giriş e-postası;
Hizmetlerimize erişmek için kullandığınız fiziksel konum ve cihazlarınız;
senin cinsiyet;
doğum günün ve / veya yaş aralığınız;
İlişkili üçüncü taraf uygulamasında ya da üzerinden yaptığınız faaliyetler hakkında bilgi;
üçüncü taraf uygulama ile ilgili diğer kamuya açık bilgiler; ve / veya
Sizin veya üçüncü taraf uygulama sağlayıcısının CeneSiz Poker ile paylaştığı diğer tüm bilgiler.
Hizmetlerimize üçüncü taraf bir uygulamadan erişirseniz veya Hizmetlerimizi bir üçüncü taraf uygulamasına bağlarsanız, söz konusu üçüncü taraf uygulamasının Hizmet Şartları ve Prensiplerini de okumalısınız.

Yazar hakkında

admin

Yorum Yap